AHD Kamera Sistemleri

Yalova ADH Kamera Sistemleri

null

Fiyat Performansın 1 Numarası

AHD sistemlerde fiyat-performans kriteri göz önüne alındığında en mantıklı seçenek olacaktır. 1080p 2MP lik görüntü kalitesini IP sisteme göre çok daha uygun fiyatlarla kullanmanıza olanak sağlayabilir.
null

7/24 Canlı Takip

İster cep telefonundan ister tablet ister bilgisayardan 7/24 canlı olarak ev veya iş yerinizi izleyebilirsiniz.
null

70 Metreye Kadar Gece Görüş İmkanı

Ahd sistemlerde aynı IP sistemlerde olduğu gibi Standart Led, IR Led, Aray, Led, Atom led vb. farklı led teknolojileri ile çok uzun mesafelerde gece görüşü sağlamaktadır.
null

En Stabil Çalışan Sistem

Ahd Sistemler diğer tüm sistemlere nazaran daha az arıza çıkaran bir sistem olarak öne çıkmaktadır.

AHD Kamera - CCTV Nedir?

AHD kamera, CCTV altyapısını kullanarak 720p ve 1080p çözünürlükte görüntü elde edilebilen gelişmiş bir teknolojidir. 2014 yılı sonlarında duyurulan AHD teknolojisi, koaksiyel kablo üzerinden aktarılan analog video sinyalinin, AHD-DVR dijital kayıt cihazı tarafında işlenmesi esasına göre çalışmaktadır. AHD kamera teknolojisi geleneksel analog güvenlik sistemleri ile aynı altyapıyı kullanmakta olup HD kalitesinde yüksek çözünürlükte görüntü vermesi ve ekonomik bir sistem olmasından ötürü müşterilerin tercih sebepleri arasındadır.
AHD kamera sisteminin stabil çalışmasının yanı sıra diğer bir avantajı da, mevcut CCTV analog kamera sisteminizin kablolamasını değiştirmeden mevcut kameralarınızı AHD kameralarla, mevcut DVR kayıt cihazının da AHD-DVR kayıt cihazı ile değiştirmesi yeterlidir. Bu nedenle mevcut güvenlik sisteminizin AHD teknolojisine geçirilmesi oldukça düşük maliyetlerle gerçekleştirilmektedir.excepturi sint.

Montajının kolay ve maliyetlerinin düşük olması nedeniyle diğer ürünlerden önce dikkat çeken AHD kameralar, çözünürlük konusunda çok yüksek rakamlara ulaşamazlar. Çalışma prensipleri oldukça basittir. Sabit ya da hareketli kameralar ile çekilen görüntü UTP kablolar üzerinden kayıt cihazına (DVR) iletilir. Kayıt cihazı bu görüntüleri dijitale çevirip yüksek kalitede saklar.
Gelişen teknoloji sayesinde analog altyapıyı kullanarak 1080p ve 720p çözünürlükte görüntü alabilen AHD kameralar ve HD-CVI kameralar üretilmiştir. Bu kameralar geleneksel koaksiyel kablolar üzerinden AHD video sinyallerini ileterek yüksek çözünürlükte görüntüler alınmasına imkan vermektedir.
3Ay Boyunca
Keşif
TL0,00
Ücretsiz Keşif İçin Bizleri Arayabilirsiniz
YBServis
Ücreti
TL60.00
Her türlü kamera arızalarınız için yerinde serviz hizmeti vermekteyiz

Yalova kamera sistemleri, ahd kamera, yalova ahd, yalova analog, yalova hırsız kamera sistemleri, yalova kamera, yalova hırsız kamera, yalova ahd kamera, yalova analog kamera, yalova mobese, yalova güvenlik kamerası, yalova kamera görüntüleri, yalova kamera servisi, yalova kamera servis, yalova kamera fiyat, yalova kamera kurulumu yapan firmalar, yalova bilgisayar, yalova güvenlik, yalova güvenlik sistemleri, yalova gece görüşlü kamera, Yalovada kamera sistemleri, yalovada hırsız kamera sistemleri, yalovada kamera, yalovada hırsız kamera, yalovada ahd kamera, yalovada analog kamera, yalovada mobese, yalovada güvenlik kamerası, yalovada kamera görüntüleri, yalovada kamera servisi, yalovada kamera servis, yalovada kamera fiyat, yalovada kamera kurulumu yapan firmalar, yalovada bilgisayar, yalova güvenlik, yalovada güvenlik sistemleri, yalovada gece görüşlü kamera

Yalovada kamera kurlumları ve teknik servis için bizi arayabilirsiniz

2000+ people have put their trust in CCTV, How about you?