İP Kamera Sistemleri

Yalova IP Kamera Sistemleri

Analog CCTV kameralardan farklı olarak her türlü network ortamına adapte edilebilen IP Kamera herhangi bir donanıma gerek duymadan elde ettiği görüntüleri ağınızda belirlenen noktaya dijital olarak ulaştırabilmektedir. Bu işleyişi sağlarken kamera lensten aldığı görüntüyü dijital olarak dönüştürerek işlemcisine ve ordan da işletim sistemi sayesinde  uzak erişim noktalarına Internet Protokolünü kullanarak MJPG veya MPEG4 formatında görüntü ve ses olarak anında transfer etmektedir.

READ MORE

Kamerada En Gelişmiş Teknoloji

IP Kamera Sistemlerinde transferi sağlamanız içinse IP Kameranızı sadece mevcut  bir yerel network ağına bağlamanız yeterlidir. IP protokol tabanları ile çalışan IP Kamera bağlı bulunduğu mekanın görüntüsünü eş zamanlı olarak mevcut yerel network veya Internet ağınıza transfer ederek mevcut bulunduğunuz ortama çeşitli yöntemlerle görüntünüzü transfer edebilecektir.

IP Kamera mini-kompakt bir yapıya sahip network görüntü iletişim kamerasıdır. Yerel network iletişim ağından ve mevcut bilgisayarlardan başka ekstra ekipman ihtiyaçlarına gerek duymadan çalışabilir. IP Kameranın içerisine işlemcisi ve işletim yazılımları bulunan micro sistem entegre edilmiştir. IP Kamerada sesleri istediğiniz yerden duyabilmeniz için bir mikrofon standart olarak sunulmaktadır. Ayrıca herhangi bir mikrofonu bağlayarak, kameraların uzaklığına bağlı kalmadan istediğiniz noktadaki önemli ortamların seslerini daha net duyabilir, kayıt edebilirsiniz.

IP Kamera kablolu network’e CAT5-CAT6 kablo ve RJ45 kablo ucu ile, kablosuz networke ise mevcut wireless yapısı ile eşleştirilerek kolaylıkla şifre doğrulaması yaparak bağlanabilmekteidr. Wireless özelliği olmayan bir IP Kamera rahatlıkla bir wireless router ile kablosuz yapıya geçirilebilir.

IP Kamera Sistemlerinin En Artıları

  • Çok daha yüksek kalitede görüntüler elde edilir.
  • Kablolu veya kablosuz olarak tercih edilebilir.
  • Görüntü ve Ses anlık olarak masaüstü / dizüstü bilgisayar, tablet ve cep telefonu gibi mobil cihazlardan 7/24 izlenebilmektedir..
  • Hareket algılama, alarm yönetimi (hırsız, yangın vb.) gibi fonksiyonlara sahiptir.
  • Plaka takipli kayıt işlemleri yapılabilir.
  • Yüz tanıma sitemi entegre edilebilir.
  • Kulanımı kolay basit bir arayüze sahiptir.
  • Dvr cıhazına gerek duymadan ağ ortamında çalıştırılabilir.

Yalova kamera sistemleri, yalova hırsız kamera sistemleri, yalova kamera, yalova hırsız kamera, yalova ahd kamera, yalova analog kamera, yalova mobese, yalova güvenlik kamerası, yalova kamera görüntüleri, yalova kamera servisi, yalova kamera servis, yalova kamera fiyat, yalova kamera kurulumu yapan firmalar, yalova bilgisayar, yalova güvenlik, yalova güvenlik sistemleri, yalova gece görüşlü kamera, Yalovada kamera sistemleri, yalovada hırsız kamera sistemleri, yalovada kamera, yalovada hırsız kamera, yalovada ahd kamera, yalovada analog kamera, yalovada mobese, yalovada güvenlik kamerası, yalovada kamera görüntüleri, yalovada kamera servisi, yalovada kamera servis, yalovada kamera fiyat, yalovada kamera kurulumu yapan firmalar, yalovada bilgisayar, yalova güvenlik, yalovada güvenlik sistemleri, yalovada gece görüşlü kamera, yalova ip kamera, yalova ip güvenlik sistemleri. yalova ip hırsız kamera, yalova ip mobese, yalova ip sitem, yalova ip güvenlik, yalova ip güvenlik sitemleri,

Yalova Kamera Sistemleri

Ücretsiz Keşif

Ücretsiz Keşif için hemen randevu alın.

Daha Fazlaı …

Yalova Bilgisayar

Yerinde Servis Hizmetimiz Bulunmaktadır

Her türlü arıza ve teknik ihtiyaçlarınız için servisimizi arayabilirsiniz

Daha Fazlası …

Yalova Güvenlik Sistemleri

0(226) 352 07 24

7/24 Hizmet Anlayışı ile daima yanınızdayız…

2000+ people have put their trust in CCTV, How about you?